SZKOLENIE „AFF”NA SKOCZKA SPADOCHRONOWEGO

Szkolenie AFF  (przyspieszona nauka swobodnego spadania ) jest najszybszą i najbardziej popularną, metodą kompleksowego szkolenia spadochronowego.Polecane jest osobom które pragną nie raz wyskoczyć raz z samolotu, ale uzyskać uprawnienia do wykonywania skoków spadochronowych jako samodzielny skoczek( czyli bez nadzoru instruktora).Celem szkolenia AFFjest bezpieczne wykonywanie samodzielnych skoków z wysokości 4000m na spadochronie

_______________________________________________________________________________

JAK WYGLĄDA SZKOLENIE ,,AFF” NA SKOCZKA SPADOCHRONOWEGO

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.Polega na nauce swobodnego spadania, manewrowania spadochronem oraz na przyswojeniu sobie obowiązujących zasad bezpieczeństwa i procedur awaryjnych. Podczas dwóch pierwszych skoków ucznia asystuje mu dwóch instruktorów. Od trzeciego skoku asystuje już jeden instruktor. Podczas skoków AFF uczeń od początku uczy się utrzymania stabilnej płaskiej sylwetki oraz samodzielnego otwarcia spadochronu. Kurs AFF kończy się egzaminem praktycznym w powietrzu, po zaliczeniu którego kursant otrzymuje uprawnienia do wykonywania samodzielnych skoków. Uprawnienie ukończenia szkolenia AFF w naszej szkole honorowane jest na lotniskach (strefach zrzutu) w całym kraju i za granicą.
Na naszej strefie spadochronowej można po szkoleniu zakupić bilet na 4000 metrów oraz wypożyczyć pełen sprzęt.Cena skoku po szkoleniu to 100zł bilet oraz 45 wypożyczenie ułożonego spadochronu.

_______________________________________________________________________________

CENNIK 

AFF BASIC 1100 zł                           AFF STANDARD 4050 zł
szkolenie teoretyczne                                szkolenie teoretyczne
skok z dwoma instruktorami                      2 skoki z dwoma instruktorami
video ze skoku                                            4 skoki z jednym instruktorem
.                                                                  video ze wszystkich skokow
.                                                                  możliwość samodzielnych skoków

 _______________________________________________________________________________

Dołącz do grona maniaków adrenaliny! Zapisz się na kurs spadochronowy AFF i juz po jednym weekendzie zostań samodzielnym skoczkiem i ciesz się lataniem!Zalicz spadochronowe szkolenie teoretyczne ktore jest szybkim przyswojeniem najwazniejszych informacji i przystąp do swoich pierwszych skoków ze spadochronem na plecach. Wraz z asekurującymi Cie instruktorami zdobywaj nowe umiejętności .

Kurs spadochronowy jest dla ludzi kochajacych mocne wrazenia i sport. Stanie sie wasza pasja i sposobem na czynne spedzanie wolnego czasu w gronie przyjaciol.Dołącz do nas juz teraz =)ZAPISZ SIĘ  JUZ DZIS!!!
KONTAKT 
mail : beata@skyriders.pl
kom: 515-284-538

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress